Seznam SSP

Seznam SSP je systém pro vytváření reklamních zón, generování reklamních kódů a vykreslení reklamy do inzertních pozic umístěných na vašem webu. Z prokliků inzerátů získáváte podíl na zisku – provizi.

Vítáme vás u nápovědy zaměřené na partnerskou síť Seznamu.

Základní informace

V našem videokurzu vás provedeme založením účtu Seznam Partner, pomůžeme s orientací v partnerském rozhraní a statistikách. Dozvíte se, jak začít s monetizací svého webu prostřednictvím služby Seznam Partner.

Pravidla

Smluvní podmínky pro Partnerské weby Seznam Partner upravují práva a povinnosti provozovatele a partnerů při užívání služby Seznam Partner.

Pravidla pro Partnerské weby vám pomohou vyhnout se zablokování vašeho webu ve službě Seznam Partner z důvodu jejich porušení.

Provize a fakturace

Náš videokurz vám pomůže pokud si nevíte rady se zadáním fakturačních údajů a ověřením účtu a představí vám princip vyplácení provizí.

Technická dokumentace

Technická dokumentace pro partnery vás provede nasazením reklamy a pomůže s identifikací zdroje návštěvy i se stylováním reklam.

Technická dokumentace pro pokročilé partnery vás provede nasazením json reklamy, callback funkce a ukáže příklady volání.

"*" indicates required fields

"*" indicates required fields