CMP

CMP

Consent Management Platform

Pokud provozujete webové stránky a sbíráte osobní údaje o svých uživatelích, ať už v rámci webu, e-shopu nebo pomocí třetích stran a jejich nástrojů, je od roku 2018 potřeba dodržovat pravidla pro zpracování údajů. My vám s tím pomůžeme.

Proč využívat CMP od Seznam.cz

 1. CMP řešení od Seznamu umožňuje všem webům vydávajícím reklamu ze Seznam SSP a patřícím do Partnerské sítě sdílet nastavení souhlasů získané od uživatelů.
 2. V případě splnění dvou výše zmíněných podmínek, bude souhlas či nesouhlas získaný na webu A sdílen na web B i na další weby Partnerské sítě CMP.
 3. Snadná implementace a uživatel potom nemusí potvrzovat CMP dialogové okno na všech webech jednotlivě.
 4. Možnost personalizace dialogového okna pomocí loga nebo názvu webové stránky.
 5. Řešení splňuje veškeré požadavky a specifikace TCF 2.2 (Transparency and Consent Framework) a umožňuje tak bezproblémové zapojení do programatického ekosystému.
 6. Sběr souhlasů se zpracováním osobních údajů na straně partnera splňuje požadavky GDPR.

CMP od Seznamu a certifikace od Google

 • Naše CMP řešení od Seznamu má platný a aktualizovaný Google Certifikát.
 • Co je CMP Google certifikát? Google v rámci zlepšování svých produktů a zajištění bezpečnosti pro koncové uživatele vytvořil CP certifikační program na CMP, kterým podmiňuje fungování a kompatibilitu svých technologií.
 • Certifikát od Google říká, že naše CMP plní všechny požadavky pro zobrazování reklam uživatelům v Evropském hospodářském prostoru nebo Spojeném království.
 • Co se stane pokud web využívá necertifikované CMP dle Google? Publisheři, kteří budou po aktivaci této podmínky využívat necertifikované CMP googlem (nehledě na to, že jsou certifikování primární instancí IAB) riskují, že jim Google přestane monetizovat reklamní prostor.
 • Je třeba něco měnit? Publisheři, kteří mají CMP od Seznam.cz, tak nic měnit nemusí. My certifikaci od Google již máme. Ostatní by měli ověřit, zda je jejich poskytovatel certifikát má.

Sbírejte souhlasy uživatelů bez starostí

K čemu CMP vlastně slouží a proč chtít to od Seznamu

1. Nastavení souhlasu, které se pomocí CMP (Consent Management Platform) sbírá, se vztahuje nejen k použití cookies, ale i ke všem ostatním informacím, které se souhlasem uživatele provozovatel webu může získat. Jde například o aktuální polohu uživatele nebo třeba technické údaje o zařízení.

2. CMP řešení od Seznamu umožňuje všem webům vydávajícím reklamu ze Seznam SSP a patřících do Partnerské sítě sdílet nastavení souhlasů získané od uživatelů.

3. Nastavení souhlasů získaných na webu A bude sdíleno na web B a další weby Partnerské sítě CMP. Uživatelskou výhodou je, že není nutné potvrzovat CMP dialogové okno na všech webech jednotlivě. To vše samozřejmě při dodržení řady bezpečnostních opatření chránící soukromí vašich uživatelů.

Připojte se k úspěšným webům

Vaše konkurence nespí. CMP od Seznamu už teď využívá řada významných webů.


Mohlo by vás zajímat

Nasazení CMP

Naše nápověda vám poskytne všechny potřebné informace k nasazení CMP.

Přihlášení přes Seznam

Podívejte se, jaké výhody vám nasazení tlačítka Přihlášení přes Seznam může přinést.

Jak vyzrát na žádosti se souhlasy

Co může sběr souhlasů vašim uživatelům přinést?

Blog

Zapojte se do Partnerské sítě hned

Staňte se partnerem Seznamu a získejte všechny benefity a služby zdarma!