Obsahová pravidla

Tato stránka obsahuje obsahová doporučení týkající služby Seznam Newsfeed. Najdete zde Etický kodex služby, informace o auře webu a doporučení ke zdrojování článků, fotografií a citací. Na této stránce naleznete i typy jak vylepšit doporučování svých článků v Newsfeedu.

Etický kodex – Naším hlavním cílem je důvěryhodnost a také pravdivost veškerého obsahu. Hrajeme fér, nelžeme, nevymýšlíme si, nepřekrucujeme fakta. A totéž požadujeme od našich partnerů.

Technické parametry Odkazu na Web Partnera – Vytvořili jsme soubor doporučení, které radí partnerům, co mají udělat pro přesnější doporučování jejich článků a fotografií nejen na hlavní stránce Seznam.cz.

Aura webu – Weby v Seznam Newsfeedu mají své skóre neboli auru. Ta je dlouhodobou statistickou interpretací několika faktorů konkrétního webu.

Doporučování ke zdrojování informací – Na základě častých dotazů jsme vytvořili další obsahové doporučení. Tentokrát je zaměřené na zdrojování informací, kde někteří často nerozumí důvodům zamítnutí.

Vylepšete doporučování článků a fotografií – Vytvořili jsme soubor doporučení, které radí partnerům, co mají udělat pro přesnější doporučování jejich článků a fotografií nejen na hlavní stránce Seznam.cz.