Rádia na HP

Rádia na HP jsou služba, která vám umožní přidat vaše rádio na homepage Seznam.cz. Chcete své online rádio umístit na titulní stranu Seznam.cz? Tato stránka vám poskytne přehledný návod, jak na to.

Jak přidat rádio na HP Seznam.cz?

Stáhněte si prosím smlouvu o spolupráci a vyplněnou nám ji společně s URL vašeho RSS pošlete na seznam.partner@firma.seznam.cz.

Technické parametry streamu:

  • Potřebujeme RTMP push stream (stream se tlačí k nám) s AAC 320 kbps (ideálně AAC-LC, ale v podstatě je možná libovolná varianta).
  • Stream se po případném odpojení musí znovu pokoušet připojovat než se mu to podaří (autoreconnect).
  • Pro každé rádio potřebujeme dva streamy (každý půjde do jiné lokace kvůli redundanci).
  • V rámci přípravy streamů se prosím spojte s technickou podporou na e-mailu jan.velicka@firma.seznam.cz.

Co dále budeme potřebovat:

  1. Logo rádia ve formátu SVG.
  2. Claim rádia (max. 40 znaků).
  3. E-mail zaregistrovaný u nás. Registraci provedete na partner.seznam.cz. Pokud již e-mail zaregistrovaný máte, prosíme pošlete nám ho na seznam.partner@firma.seznam.cz.

E-mail musí být ověřený – pokud si nevíte rady s ověřením, podívejte se na video na stránce o programu Seznam Partner, část Provize a fakturace – Zadání fakturačních údajů a ověření účtu.

Ve chvíli, kdy máme vše potřebné, spouštíme přehrávání vašeho rádia na titulní stránce Seznam.cz. Do e-mailu vám dorazí zpráva o tom, že vaše rádio bylo spuštěno a kde můžete sledovat statistiky.

Pokud se v průběhu spolupráce cokoli stane, nebo máte zájem o přidání další stanice, napište nám na seznam.partner@firma.seznam.cz.

Mohlo by vás zajímat…