Mediální zastupování

Jste provozovatelem webu, tvoříte kvalitní obsah, máte návštěvnost, ale chybí vám kapacita na monetizaci webu? Mediální zastupování je projekt, který vám pomůže. Tato stránka vám poradí, jak se do něj zapojit.

Jak získat pro web Mediálního zastupování?

Pokud máte zájem o službu Mediální zastupování, kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu mediazastupitelstvi@firma.seznam.cz.

Data, která od vás budeme před zahájením spolupráce potřebovat:

  1. CPT (CPM) ploch, které nyní máte nasazeny / vyprodanost, pokud máte vlastní prodej,
  2. PV (page views) webu za tři měsíce zpětně po měsících,
  3. rozdělení návštěvnosti desktop / mobil v %; pokud se liší pro jednotlivé sekce webu, tak i toto rozdělení.

Weby do mediálního zastupování si pečlivě vybíráme a je třeba, aby web měl alespoň 500 000 PV měsíčně bez služby Newsfeed.

Pokud bude váš web vhodný pro spolupráci, domluvíme se na osobním setkání.

Na osobním setkání si vyjasníme vzájemné představy o zastupování i to, zda by se jednalo o spolupráci výhradní (v rámci všech ploch na webu), nebo nevýhradní (zde můžete mít plochy pro vlastní přímý prodej).

Ze všech získaných dat vám vytvoříme přibližný kvalifikovaný odhad toho, kolik bychom vám mohli přinést průměrně měsíčně peněz včetně návrhu ploch, které bychom na webu chtěli mít.

Pokud budete chtít spolupráci uzavřít, stáhněte si prosím pro vás odpovídající smlouvu o spolupráci a vyplněnou nám ji pošlete na mediazastupitelstvi@firma.seznam.cz.

V průběhu práce se smlouvou vám vytvoříme sadu reklamních kódů k nasazení.

Prosíme, vyčkejte s nasazením reklamy na námi zaslané kódy. Jen ty lze ke spolupráci využít. Pokud použijete vámi vytvořené kódy, bude třeba je přenasadit na ty námi dodané, což celou spolupráci zbytečně pozdrží.

Pro usnadnění nasazení kódů máme připravenou dokumentaci pro webmastery.

Na webech partnerů zapojených do služby Mediální zastupitelství je třeba do obsluhujícího JavaScriptu pro volání reklamy přidat funkce pro identifikaci zdroje návštěvy vašeho webu.

Pokud v průběhu spolupráce nastane jakákoli neočekávaná situace, napište nám na mediazastupitelstvi@firma.seznam.cz, nebo kontaktujte Kateřinu Nosianovou a společně vše vyřešíme.

Mohlo by vás zajímat…