FAQ Podcasty.cz

Podcasty z platformy Podcasty.cz se zobrazují i na hlavní stránce Seznam.cz. K jednotlivým epizodám dodáváme audio reklamu, ze které tvůrcům podcastů plyne provize. 

Monetizovat podcasty můžete i na vlastních webových stránkách. Jednoduše si vygenerujete embedovací kód, který vložíte k sobě na web. Tím získáte přehrávač od Seznamu včetně reklamy.

Vyplňte žádost, do 24h obdržíte email s instrukcemi a vzorem smlouvy. Celý registrační proces k náhledu ZDE.

Ano, zapojit se mohou i neziskové organizace. Provize plynoucí z podcastů se převede na kredit, který lze využít k podpoře vlastních projektů v rámci SKLIKu a získat tak větší dosah.

Embedovací kódy si vygenerujete v rozhraní Podcasty.cz, kde si nastavíte i vzhled audio přehrávače. Vložte kódy na svůj web.

Nezobrazuje se možnost generování kódů? Napište nám. 

Zašlete žádost o embed audio přehrávač na adresu seznam.partner@firma.seznam.cz

Do žádosti uveďte název Podcastu, vlastní webové stránky a účet, kterým se přihlašujete do rozhraní Seznam Partner nebo rozhraní Podcasty.cz.

Statistiky poslechovosti podcastů naleznete v administračním rozhraní podcastů.

Statistiky provizí naleznete v rozhraní GoodData. Nejprve je nutné provést první přihlášení: 

  1. Na stránce pro reset hesla pro účet GoodData vyplňte e-mail, kterým se přihlašujete do rozhraní Seznam Partner / Podcasty.cz.
  2. Během chvíle obdržíte na tuto adresu odkaz pro nastavení hesla. Zadejte stejný e-mail a heslo, které používáte v rozhraní Seznam Partner / Podcasty.cz.
  3. Proveďte první přihlášení do Statistik GoodData.

Pro snadný přístup doporučujeme si přihlašovací odkaz uložit nebo využít cestu přes rozhraní Seznam Partner, a to proklikem na odhadovanou provizi v horní liště.