Informace o článcích

Jedná se o automatické publikování článků, poté co nám je web zašle přes RSS. Pro zařazení vašeho webu do tohoto projektu je potřeba splnit podmínky. Mezi tyto podmínky patří např: podíl publikovaných článků nad 90 %, vysoký podíl původních témat, aktivní součinnost při opravách. Veškeré potřebné informace získáte v článku na blogu Autopublikace ve službě Newsfeed.

a.       Články se primárně publikují na HP Seznam.cz.

b.       Další uživatele na vaše webové stránky může přivést také prohlížeč od Seznamu. I tady však pro spolupráci platí podmínky stejné jako u služby Seznam Newsfeed, a to včetně článků, které jsou zde publikovány.

Články se posílají přes vytvořený RSS feed. Jak takový RSS feed vytvořit, se dozvíte tady.

RSS je aktualizováno každou hodinu.

Počet článků neomezujeme. Doporučujeme však pravidelnou frekvenci a neposílat články o kterých víte, že nesplňují pravidla.

Nejprve vyhodnocuje neuronová síť míru clickbaitu konkrétního článku. Poté naši editoři prochází každý článek a posuzují jej na základně podmínek spolupráce a z formálního hlediska – překlepy, zdrojování. Zároveň je možné mít web zařazen do tzv. autopublikace, tehdy jsou články kontrolovány až po publikování.

Jestliže článek nesplní podmínky spolupráce Seznam Newsfeed, informujeme vás automatickým e-mailem. Na základě tohoto e-mailu máte 24h na opravu a opětovné zaslání článku. Jestliže je článek opraven správně, bude publikován. E-maily o zamítnutí nejsou zasílány ve všech případech. Např. u clickbaitu či komerčního obsahu nejsou e-maily zasílány.