Jak začít Newsfeed

Jak začít Newsfeed

Přidání webu do Newsfeedu se odehrává v partnerském rozhraní, kam se přihlásíte na partner.seznam.cz. Účet, ve kterém budete žádost vytvářet, musí být registrovaný na IČO provozovatele webu. Spolupráci třetích stran, například agentur, pro zařazení do Newsfeedu není možné využít. 

Pokud jste stávající partner, využijte své přihlašovací údaje. Pokud jste tu úplně noví a partnerský účet ještě nemáte, jednoduše si ho vytvoříte. Jak na to vám poradíme v Nápovědě.

Na záložce Weby klikněte na tlačítko Přidat můj první web. Nejprve vyplňte výstižný název webu a pak URL adresu. Pole Poznámka je nepovinné.

Kromě URL adresy můžete ostatní nastavení upravit také později.

Teď už stačí jen web uložit a počkat na schválení administrátory. Ti posoudí, jestli webové stránky splňují podmínky, a dle toho web povolí, či zamítnou. 

Každý web, který tímto způsobem přidáte, je kontrolován dle Pravidel pro partnerské weby a Smluvních podmínek.  Ve svém účtu uvidíte u každého webu informaci, zda je SchválenČekající na schválení nebo je Zamítnut.

Podrobný postup jak přidat web naleznete v Nápovědě.

V pracovní dny bude web posouzen do 24 hodin. O víkendech nebo svátcích vyčkejte do nejbližšího pracovního dne.

Pokud web zamítneme, nejprve zkontrolujte, zda web splňuje Pravidla pro partnerské webySmluvní podmínky a Jednotná pravidla reklamy v partnerské síti Seznam.cz. Nejčastějším důvodem zamítnutí je chybějící informace o provozovateli webu (název společnosti, IČ, adresa sídla, údaj o zápisu do obchodního rejstříku včetně oddílu a vložky).

Pokud web splňuje vše výše uvedené, napište na seznam.partner@firma.seznam.cz.

Podrobnosti ke schválení nebo zamítnutí webu naleznete v Nápovědě.

V partnerském rozhraní klikněte na záložku Newsfeed a poté na Přidat žádost.

Jak žádost vyplnit? Podívejte se na podrobný videonávod.

Ke schválení posílejte pouze kompletně vyplněnou žádost.

V partnerském rozhraní klikněte na záložku Newsfeed a poté schvalte Smluvní podmínky služby Seznam Newsfeed, které se vám zde zobrazí.