Nejčastější dotazy

Změna přihlašovacího e-mailového účtu není možná. Pokud potřebujete změnit e-mailový účet, je nutné si vytvořit nový a postupovat jako nový Partner. Nechat si ověřit účet pomocí PIN kódu, vytvořit zóny a vložit na web. Rizikem nového účtu a vytvoření nových zón je, že zóny jsou bez historie a nemusí dosahovat stejného výkonu jak zóny s historií.

Nejčastějším důvodem je neověření účtu v Klientské zóně. Reklama se přestane vydávat, pokud účet není ověřen do 3 měsíců od založení, nebo pokud výše provize k vyplacení překročí 10.000 Kč.

Klientská zóna je rozhraní, které slouží jak pro inzerenty, tak pro partnery. Do Klientské zóny se přihlásíte prostřednictvím vašeho registrovaného mailu a hesla na adrese klient.seznam.cz, nebo z partnerského rozhraní.
Partneři v Klientské zóně mohou:
o nastavit fakturační údaje
o sledovat výši skutečně vyplacené provize
o stahovat faktury

Inzerenti v Klienstké zóně mohou:
o zobrazit přehledné informace o kampaních
o dobít kredit pro službu Sklik


Číslo bankovního účtu lze upravit v Klientské zóně, tam klikněte na Peněženka -> Přehled kreditu -> a v pravém dolním rohu Změna bankovního účtu a preference výplaty. Nejprve je nutné si zažádat o nový PIN kód kliknutím na Pošlete mi kód tím se otevře možnost změnit bankovní účet. Pro úplně dokončení změny je nutné zadat PIN, který dorazí obyčejným psaním od poštou.

Nejprve zkontrolujte, zda web splňuje Pravidla pro partnerské weby, Smluvní podmínky a Jednotná pravidla reklamy v partnerské síti Seznam.cz. Nejčastějším důvodem zamítnutní je chybějící informace o provozovateli webu (název společnosti, IČ, adresa sídla, údaj o zápisu do obchodního rejstříku včetně oddílu a vložky).
Pokud web splňuje vše výše uvedené, neváhejte nás kontaktovat.

PIN kódy zasíláme obyčejným psaním poštou na fakturační adresu. Zkontrolujte nejprve, zda se dopis nenachází na fakturační adrese. Při doručování se ale může i stát, že se dopis cestou k Partnerovi ztratí. Stačí nás kontaktovat seznam.partner@firma.seznam.cz a PIN zašleme znovu.

PIN je odeslán obyčejným psaním poštou. Běžně dorazí do 3–5 dnů. Pokud preferujete doporučené psaní, nebo zaslání na konkrétní jméno, napište na seznam.partner@firma.seznam.cz.

V pracovní dny bude web posouzen do 24 hodin. O víkendech nebo svátcích vyčkejte do nejbližšího pracovního dne.